Bez zabrudzeń dom zagwarantują płytki podłogowe czy też ścienne.

Każdy marzy o domu wygodnym, pięknym, estetycznym oraz funkcjonalnym. Czasem jednak własne mieszkania wymagają remontu, tak aby spełniały nasze oczekiwania. Niemniej w dobie dzisiejszej ludzie nie rzadko nie mają czasu na utrzymanie porządku w swoim mieszkaniu, w związku z tym coraz to częściej szukamy wygodnych rozwiązań.

taras

Autor: Monolith, Marazzi
Źródło: Monolith, Marazzi
Jeżeli posiadamy taras to dobrze by było dopasować do niego właściwe płytki. Pamiętajmy, że taras, w szczególności powiązany z ogrodem oraz obszarem wokół domu, narażony jest zarówno na wpływy atmosferyczne, jak i wnoszenie piachu, żwiru i innego brudu, jaki może uszkodzić nasze płytki. Płytki na taras powinny być w związku z tym mrozoodporne, a także antypoślizgowe.

Na tarasie znakomicie sprawdza się gres (gres na taras) techniczny czy też klinkier. Posiadamy na rynku mnóstwo modeli i kształtów płytek antypoślizgowych i mrozoodpornych. Porowate oraz gładkie, barwne czy też jednolite. Montując płytki na tarasie trzeba użyć właściwe uszczelnienia oraz izolacje, które chronią przed wypukłościami oraz szczelinami. Płytki na tarasie są z powodzeniem wyjątkowo przydatne i efektywne.

Niesłychanie łatwo trzymać czystość. A co najważniejsze taras z płytkami wygląda na zadbany i elegancki. Płytki też są konieczne do kuchni oraz łazienki (link do artykułu euroglazura). W kuchni zwykle gotujemy, przygotowujemy codzienne pożywienie oraz myjemy naczynia. Ściany i podłogi są zatem narażone na częste zalania bądź pobrudzenia.

Posiadając płytki ścienne posiadamy pewność, że nie zostanie na ścianie trwałe ubrudzenie, które będzie potrzebowało częstych przemalowań ścian. Także prościej utrzymać porządek. Niezbędne są płytki ścienne podobnie w łazience, dlatego że również ściany oraz posadzki narażone są na zalanie. Na rynku także jest bogactwo płytek ściennych, które nie tylko są praktyczne, lecz też bardzo schludne. Mamy do wyboru różne płytki, ceramiczne oraz jednolite, oraz też o rozmaitych kształtach i wymiarach.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,