Przenośniki ślimakowe – cóż to jest?

Przenośnik ślimakowy to sprzęt używany do transportu ziarna, piasku i innego rodzaju surowców sypkich. Dodatkowo umie oczyszczać zboże i sprawnie napychać nim pojemniki.

Najbardziej pomaga po sezonie zbiorów, gdy plony zbiera się w stodołach i wielkich silosach. Przenośniki ślimakowe są w zasadzie niedrogie i, co niesamowicie istotne, nie wymagają za wiele mocy..

Najsilniej uniwersalnym modelem maszyny jest przenośnik ślimakowy skonstruowany do różnych położeń. To oczywisty sprzęt dla właścicieli normalnych gospodarstw rolnych, patrząc na prostotę manewrowania i spektrum możliwości użycia. Takie przenośniki pozwalają na operowanie w wielu położeniach i kątach.

Wykonanie konstrukcji stalowych - Promus.katowice.pl

Źródło: www.promus.katowice.pl

Kolejną kategorią są podajniki ślimakowe wbudowane stacjonarnie. Znakomicie pasują do operowania przy wysokich przechowalniach i silosach. Łączą wiele korzyści – są dość małe, a równocześnie pojemne i potrafią podnosić materiały sypkie na wielkie wysokości.

Ostatnim rodzajem jest przenośnik poziomy. Przydatny jest, kiedy niezbędny jest transport laweta z belgii do polski cena surowców w środku hali lub silosu.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,