Personal Banking, czyli dotacja dla małych przedsiębiorstw

Jeżeli osiągasz trochę więcej niż średnia krajowa, możesz poczuć się bogatym gościem. Postarają się o to o to banki, dla których jesteś znakomitym odbiorcą. Osoby o dochodach wyższych niż 5 tys. zł miesięcznie są dla banków intratnym segmentem rynku. Częstokroć zaciągają kredyty i używają kart, są solidni finansowo i nieczęsto mają problemy z płaceniem osobistych zobowiązań. Dla tej grupy konsumentów utworzono więc specjalną odmianę usług pod tytułem personal banking.

Przedsiębiorcy przy komputerach

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Określenie personal banking ma budować znaczenie osób korzystających z tych usług i akcentować aspirację do ekskluzywnego grona najbogatszych. Co prócz miana dostają interesanci ze przeciętnej półki? Indywidualnego doradcę i okazje planowania osobistych spraw w indywidualnych regionach w jednostkach banku. Bogaty pozyska indywidualnego doradcę i obsługę personal banking bez kolejki. Parę lat frekwencji Polski w Unii Europejskiej wykazało przedsiębiorcom, że bogato wzmacnia ona każde przedsięwzięcia idące do unowocześniania przedsiębiorstw i podwyższenia ich konkurencyjności. O środki na dotacja dla małych firm z takiego źródła powinni ubiegać się małe i typowe firmy potrzebujące realizować struktury IT popierające zarządzanie firmą także konsolidację jednostek. Pieniądze na dotacje do fotowoltaiki mają fundować inwestycje technologiczne pozwalające na zawiązanie i ułatwienie współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi, również intensyfikowanie konkurencyjności małych i przeciętnych jednostek na rynkach polskim i obcych (np. poprzez kupno oprogramowania).
Przedsiębiorca zaciekawiony zdobyciem dotacji unijnej powinien zwrócić się w tej sprawie do Regionalnych Instytucji Finansujących (ich lista odnajduje się na stronie internetowej które użyczają darmowych konsultacji w procesie przygotowania wniosku. Przyjmują również wypełnione wnioski. O miejscu złożenia wniosku o dotacje unijne przesądza punkt programu. Wypełniając dokumentację trzeba to wykonywać bardzo rzetelnie, bo wszystkie pomyłki dyskwalifikują wnioskodawcę. Składający dokumentację mają szansę także korzystać z profesjonalnego wsparcia udzielanego przez firmy, którym zależy, żeby ich potencjalni interesanci posiadali finanse na inwestycje.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii