Coraz bardziej popularna rasa w Polsce czyli yorki, pieski jakie podbiły nasze serca

Sympatyczne yorki to psy, jakie coraz częściej można zobaczyć na ulicach naszych miejscowości. Ten artykuł ma za zadanie zaznajomić tych, którzy niedawno kupili takiego psa z paroma wskazówkami na temat odżywiania i pielęgnacji tej rasy.

kosmetyki dla yorka

Autor: Mo Kaiwen
Źródło: http://www.flickr.com/
Po pierwsze jedzenie. Karma Brit Care to produkt hipoalergiczny przeznaczony dla szczeniąt i dorosłych psów. Cechuje ją bardzo wysoka jakość. Jej zasadniczym zadaniem jest skuteczna obrona organizmu przed szkodliwym działaniem różnorodnych czynników zewnętrznych. Jej komponenty wspierają funkcjonowanie systemu odpornościowego i mają korzystny wpływ na organizm. Karma (zobacz: sucha karma dla psa) Brit Care (kliknij w link) pomaga wyeliminować ryzyko zachorowania psa na poważne choroby. Dostępna jest w opakowaniach o różnorodnej masie. Jej cena jest nieco wyższa niż standardowych karm będących w sprzedaży w wielu sklepach, jednakże wysoka jakość to kwestia w jaką warto zainwestować, jeżeli zależy nam na dobrej formie naszego pupila.

karma brit care

Autor: cliff1066
Źródło: www.flickr.com
Gdy posiadamy rasowego psa, to ma się rozumieć jego właściwe żywienie nie jest wyłącznym aspektem opieki. Powinniśmy pomyśleć również o właściwej pielęgnacji sierści. Jakie kosmetyki dla yorka są oferowane w sprzedaży? Naturalnie szczególnie szampony. Przez wzgląd na różnego typu sierść występującą u psów dobrze jest zakupić szampon przeznaczony do danej rasy. Ponieważ włos yorka jest dłuższy i jedwabisty, z tego powodu wymaga specjalnej pielęgnacji i nawilżania. Bardzo istotne jest, że jego stosowanie opóźnia pojawianie się kołtunów, o które tak łatwo w przypadku długiego włosa. Kosmetyki dla yorka to też maseczki, a dla tych, którym przeszkadza woń sierści producenci mają do zaproponowania specjalne dezodoranty – zamów u nas, sprawdź: kliknij .
Jak wynika z powyższego zestawienia właściciele psów mają duże możliwości jeśli idzie o odpowiednie zajmowanie się psiakiem.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,